Patinaj artistic: Rusoaica Alina Zagitova s-a impus în proba individuală a Grand Prix-ului de la Grenoble Paris Patinaj artistic: Rusoaica Alina Zagitova s-a impus în proba individuală a Grand Prix-ului de la Grenoble Paris
Victorie pentru CSM Bucureşti în ultimul meci al anului în Liga Campionilor Victorie pentru CSM Bucureşti în ultimul meci al anului în Liga Campionilor
Mihaela Buzărnescu a câştigat turneul de la Toyota şi a întrecut-o pe Maria Şarapova în clasamentul WTA Mihaela Buzărnescu a câştigat turneul de la Toyota şi a întrecut-o pe Maria Şarapova în clasamentul WTA
Atletism: Medalii de aur pentru România la senioare, în Campionatele Balcanice de cros Atletism: Medalii de aur pentru România la senioare, în Campionatele Balcanice de cros
Surpriză URIAȘĂ la Turneul Campionilor. Federer, eliminat în semifinale Surpriză URIAȘĂ la Turneul Campionilor. Federer, eliminat în semifinale
Rugby: România - Samoa 17-13, în meci test la Bucureşti Rugby: România - Samoa 17-13, în meci test la Bucureşti
Rugby: CSM Bucureşti a învins Timişoara Saracens cu 16-12 în Cupa României Rugby: CSM Bucureşti a învins Timişoara Saracens cu 16-12 în Cupa României
Tenis: Mihaela Buzărnescu va juca finala turneului ITF de la Toyota (Japonia) Tenis: Mihaela Buzărnescu va juca finala turneului ITF de la Toyota (Japonia)
Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinalele turneului ITF de la Toyota Mihaela Buzărnescu s-a calificat în semifinalele turneului ITF de la Toyota
Tenis: Roger Federer, la a treia victorie în Turneul Campionilor de la Londra Tenis: Roger Federer, la a treia victorie în Turneul Campionilor de la Londra
Tenis: Simona Halep va participa la un turneu demonstrativ în Thailanda Tenis: Simona Halep va participa la un turneu demonstrativ în Thailanda
O veste devastatoare pentru lumea sportului din Rusia! O veste devastatoare pentru lumea sportului din Rusia!
Gabriel Toncean: ”Primul campionat mondial de culturim și fitness organizat în România a fost un succes total” Gabriel Toncean: ”Primul campionat mondial de culturim și fitness organizat în România a fost un succes total”
Tenis: Mihaela Buzărnescu, în optimile turneului ITF de la Toyota Tenis: Mihaela Buzărnescu, în optimile turneului ITF de la Toyota
Tecău şi Rojer au pierdut la debutul în Turneul Campionilor Tecău şi Rojer au pierdut la debutul în Turneul Campionilor
Antena3.ro Mihai Voropchievici, horoscopul runelor pentru săptămâna 20-26 noiembrie. Zodia care are protecție divină
Libertatea.ro Un bărbat din București și-a făcut dreptate cu pumnul. Incidentul a fost filmat
A1.ro „NENOROCIREA s-a abătut asupra Pământului”. Peste 400 de morți în doar câteva ore! Este un DEZASTRU nemaivăzut
IncomeMagazine.ro Cate rachete balistice are armata Rusiei?