Manchester United a câștigat Europa League, după 2-0 în finala cu Ajax Amsterdam Manchester United a câștigat Europa League, după 2-0 în finala cu Ajax Amsterdam
Messi este sigur de câştigarea pentru a patra oară a Gheatei de Aur Messi este sigur de câştigarea pentru a patra oară a Gheatei de Aur
 Fotbal: Antrenorul echipei Atletico Madrid, Diego Simeone, a anunţat că va continua la ''colchoneros'' Fotbal: Antrenorul echipei Atletico Madrid, Diego Simeone, a anunţat că va continua la ''colchoneros''
Real Madrid, campioană a Spaniei pentru a 33-a oară Real Madrid, campioană a Spaniei pentru a 33-a oară
Manchester City şi FC Liverpool, calificate în Liga Campionilor Manchester City şi FC Liverpool, calificate în Liga Campionilor
China nu se grăbeşte să candideze pentru organizarea Cupei Mondiale China nu se grăbeşte să candideze pentru organizarea Cupei Mondiale
Real Madrid, la un pas de titlul în La Liga Real Madrid, la un pas de titlul în La Liga
Mircea Rednic îşi va prelungi contractul cu Mouscron Mircea Rednic îşi va prelungi contractul cu Mouscron
Ernesto Valverde va fi noul antrenor al echipei FC Barcelona Ernesto Valverde va fi noul antrenor al echipei FC Barcelona
Neymar ameninţă cu plecarea de la FC Barcelona Neymar ameninţă cu plecarea de la FC Barcelona
Ajax Amsterdam, în finala Europa League, deşi a fost învinsă de Lyon cu 3-1 Ajax Amsterdam, în finala Europa League, deşi a fost învinsă de Lyon cu 3-1
Manchester United s-a calificat în finala Europa League cu emoţii, după 1-1 cu Celta Vigo Manchester United s-a calificat în finala Europa League cu emoţii, după 1-1 cu Celta Vigo
Real Madrid a încheiat cea mai lungă serie a sa de invincibilitate în Liga Campionilor Real Madrid a încheiat cea mai lungă serie a sa de invincibilitate în Liga Campionilor
Real Madrid, în finala Ligii Campionilor, după 1-2 cu Atletico Madrid Real Madrid, în finala Ligii Campionilor, după 1-2 cu Atletico Madrid
Juventus, prima finalistă a Ligii Campionilor, după 2-1 cu Monaco în semifinale Juventus, prima finalistă a Ligii Campionilor, după 2-1 cu Monaco în semifinale
Antena3.ro Profesoara s-a culcat cu elevii ei dintr-un motiv ciudat. De ce îi lăsa pe băieți să facă amor cu ea. Judecătorii, în stare de șoc
Libertatea.ro Ne facem de RUȘINE în Europa! Cu ce situație din Evul Mediu se confruntă elevii
A1.ro NASA, descoperire fabuloasă! Uragane puternice se produc chiar acum pe Jupiter!
IncomeMagazine.ro Ce spun rusiI despre existenta VIATA EXTRATERESTRA?