Cei 5 suporteri dinamoviști care au pătruns pe teren, s-au ales cu amendă și interdicție pe stadioane

03 Apr 2017

Cele 5 persoane care au patruns pe teren, în timpul meciului dintre FCSB și Dinamo București, au primit câte o amenda de o mie de lei, în același timp fiindu-le interzis accesul pe stadioane pentru un an de zile, au declarat reprezentanti ai Jandarmeriei Capitalei.

Meciul FCSB - Dinamo 2-1, partidă pierdută de elevii lui Cosmin Contra pe Național Arena, a fost întreruptă în mai multe rânduri din cauza pătrunderii suporterilor dinamoviști pe teren. Atât în prima repriză, cât și în partea a doua a meciului, scrie Mediafax.

Ultima oră
Alte titluri din: eXtrasport
Rafael Nadal, eliminat în sferturile de finală ale turneului Masters Rafael Nadal, eliminat în sferturile de finală ale turneului Masters
Drama personală a Victoriei Azarenka. A fost părăsită de iubit care i-a luat şi copilul Drama personală a Victoriei Azarenka. A fost părăsită de iubit care i-a luat şi copilul
Mai multe titluri din: eXtrasport
Antena3.ro Adevăruri ascunse ale zodiacului. Care sunt cele mai mari defecte, în funcție de zodie